Darmowe ebookiRozpoznaj wartość czasu
Czas jest ograniczonym zasobem. Nie może być składowany ani kupiony. Może być jedynie dobrze spożytkowany. Niewykorzystany czas nigdy nie powróci. Robert Kiyosaki, autor książki „Przepowiednia Bogatego Ojca”, napisał takie mądre zdanie: „Czas jest jednym z najcenniejszych Twoich aktywów”.  W dzisiejszych czasach mnóstwo osób skarży się na brak czasu, trudności w pogodzeniu swoich obowiązków. Publikacja ta ma na celu danie Ci wskazówek, jak efektywniej wykorzystać czas

Tomasz Szopiński - autor ebooka
Po przeczytaniu kilku stron moje myślenie o życiu i rozwijaniu diametralnie uległo poprawie, zobaczyłam jak wielką moc ma słowo do pozytywnego kształtowania osobowości. Potrafię lepiej kontrolować odruchy emocji i opanowania co niektórych już zaskoczyłam. Dla mnie to szybko się dzieje bo dużo czytam i pochłaniam dużo lektur. 
Marianna STASZYŃSKAWspaniała pełna konkretów publikacja która wniosła wielkie zmiany w moim życiu. Dzięki niej moje marzenia stały się rzeczywistością. A to wspaniałe uczucie. 
Krysia Maurek

Moją pierwsza pozycja jaką przeczytałem wstępując do klubu Złotych Myśli i jak dla mnie najlepsza. Po jej przeczytaniu, uwierzyłem że mogę "latać". Ciągle do niej powracam... Szczerze polecam.

Adrian Woś


Na ogół nie czytam tego typu publikacji i twardo stąpam po Ziemi, jednakże jestem bardzo zadowolony z tej książki. Przeszła ona moje najśmielsze oczekiwania. Polecam!

Alina Maj

nie wiesz jak się wziąc za spełnianie swoich marzen? to proste, przeczytaj tą ksiązke :)
Wojciech SiwiecKsiążka zwięzła i trzymająca się tematu. Autor napisał dokładnie tyle, ile trzeba, żeby czytelnik mógł zacząć praktykować ten rodzaj buddyjskiej jogi. Najważniejsze jest w niej to, że obok całej podbudowy teoretycznej, wyłożonej zresztą w sposób możliwie krótki i treściwy, podane są porady praktyczne - nieliczne, co w tym wypadku stanowi zaletę - które kierują czytelnika od razu na właściwą ścieżkę ćwiczenia uważności, która jest kluczowym pojęciem zarówno książki, jak i samej Vipassany. Polecam.

Stefan Kubiak
"Zanim zaczniesz latać, naucz się chodzić, bo inaczej jak bezpiecznie wylądujesz, jeśli będąc w powietrzu, zechcesz nagle pobiegać?"

Wszelkie ponadczasowe i niewytłumaczalne z pozoru kwestie jesteśmy w stanie zrozumieć, pojąć czy zaakceptować dopiero wtedy, kiedy poznamy siebie jako jednostkę ludzką. Jeśli chcesz sprawdzić jak  dobrze znasz siebie zajrzyj teraz do "Kompasu Zwycięzcy".
Najsmakowitsze kaski wiedzy o tzw."sukcesie". czytanie tej ksiazki pomaga mi "nie zapomniec" co sens ma:)...wiec wracam do niej kiedy moge...gorąco polecam

janusz


Polecam serdecznie tą książkę. Zawiera perły psychologii sukcesu. Zagadnienia ujęte w ciekawy sposób, dużo konkretów.
Wladek Ochojski
"Cytaty ludzi sukcesu" to najdoskonalsza publikacja jaka miałem okazje przeczytac, zaraz po publikacji Pana Mateusza Chłodnickiego "Blizej sukcesu". Wiedza, madrosc w niej zawarta pozwoli uruchomic poklady drzemiącej w nas energii oraz motywacji. Gdy czuje sie zle, gdy inwestycja sie nie powiedzie, lub mam przed sobą wyzwanie (problem) zawsze poswiecam kilka minut na przeczytanie tych cytatow i diametralnie zmienia się moje samopoczucie. Polecam te ksiezke wszystkim, a szczegolnie ludziom, ktorzy daza nieustannie do swojego celu. Inteligencja oraz optymizm zawarte w jednej krótkiej ksiazce. Jestem pewny,ze pomoze ona w trudnych chwilach oraz pozwoli spojrzeć na swiat z lepszej optymistycznej perspektywy. Jestem tego przykładem.

Mariusz Chodysz

Inspirujace. Warto zatrzymac sie przy kazdym z nich i przemyslec jak odnosza sie do naszego zycia czy do naszej sytuacji. Niektore z nich warto wydrukowac i miec w zasiegu wzroku lub zapisac w notesie w widocznym miejscu. Bardzo mi się podoba!

Karolina
Sięgam po publikacje złotych myśli i myślę że wytwarzają one pewną specyfike myślenia i postrzegania świata. Wiadomo by zmieniać swiat trzeba zacząc zmieniać siebie. Ja już pierwsze zmiany wcieliłem w zycie myślę że czas na was, byście pokazali że człowiek może wszystko wystarczy tysko że czegoś chce. I tutaj można przytoczyć historie o tyle prawdziwą Paul Pots - zwyciezca pierwszej brytyjskiej edycji mam talent, czy choćby nawet tegoroczna faworytka Susan Boyl. Jeśli sie czegoś głeboko chce to się to osiagnie mimo wszystko!!

Bartosz Kołodziejszyk 

Genialna pozycja, aż dziwne, że jest zupełnie za darmo. Sporo fachowej i konkretnej wiedzy, dużo porad na temat wyznaczania celów, sposobów motywacji - opisane jest to jak robić to prawidłowo a dodatkowo autor książki zamieścił w niej ćwiczenia praktyczne, coś co powinno być w każdej publikacji, dzięki czemu Jeszcze więcej korzystamy na wiedzy w niej zawartej. Polecam!

Kamil M.

 Jak kontrolować stres?
Są osoby, którym opanowanie przychodzi z łatwością. Bagatelizują powagę sytuacji lub mówią sobie, że nie jest ona warta ich nerwów. Wielu z nas nie potrafi jednak tak się zaprogramować. Z pomocą przychodzą liczne techniki służące wypracowaniu kontroli nad stresem.
O jakich sekretach jest mowa w ebooku?


1. Sekret pierwszy: Trzeba mieć cel
2. Sekret drugi: Atrakcyjność przyciąga sukces
3. Sekret trzeci: Sukces jest wiarą
4. Sekret czwarty: Trzeba robić więcej
5. Sekret piąty: Trzeba żyć optymizmem
6. Sekret szósty: Podstawą jest kontrola
7. Sekret siódmy: Potęgą jest nauka
8.Sekret ósmy: Trzeba korzystać z nawyku

Jeśli masz ochotę poznać rozwinięcie tych ośmiu myśli, zapraszam Cię do lektury ebooka. Być może zainspiruje Cię do podjęcia ważnej decyzji. Być może zyskasz dzięki niej trochę wiary w siebie i w swoje możliwości. Być może zrobisz pierwszy krok do realizacji swoich ambicji. Na pewno jednak - zaspokoi Twoją ciekawość odnośnie jednego – co takiego zrobili inni, że osiągnęli sukces? Korzystaj z wiedzy, którą posiada niewielu i koniecznie napisz do nas rok po przeczytaniu tej książki :)


Tylko Ty decydujesz 

Tytuł tego ebooka jest tak naprawdę mottem naszego życia. Jeśli się z nim nie zgadzasz, jeśli uważasz, że to inni (np. rząd, gospodarka, szef) blokują Cię przed rozwojem finansowym – masz do tego prawo. Każdy ma prawo do wymówek, które chronią go przed działaniem i które zapewniają mu przeciętność. Pytanie tylko, czy tego chcesz? Jeśli chcesz od życia czegoś więcej – dowiedz się, jakie podjąć ku temu kroki. Mogę Cię zapewnić, że istnieją sprawdzone sposoby na samodzielne kształtowanie Twojej rzeczywistości. Być może wystarczy jedna inspirująca myśl do tego, aby coś się zmieniło. Może ta jedna myśl rozpocznie pewien proces, który wywoła burzę kreatywności z Twojej strony. Działaj! A po przeczytaniu tego ebooka bezczynność stanie się Twoim wrogiem.

Publikacja prezentuje ciekawe zasady skutecznego działania.. warte wykorzystania. Potrzeba jedynie chęci i samodyscypliny.

Dorota Opieczyńska 


Mała książeczka a tak wiele radości, zbór najefektywniejszych porad, doskonała na ściągawkę, co raz do niej zaglądam.. . a dla złotych myśli gratulacje za to co robicie, BĘDZIECIE WIELCY !!!

Tomasz Trofimiuk